Jet Ski Scooter

Yaz aylarında denizde bir çok jet-ski kullananları görmüşsünüzdür. Çünkü jet-ski yaz aylarında adrenalin tutkunu su sporları severlerin vazgeçilmezidir. Peki jet-ski nasıl kullanılır nelere dikkat edilmelidir bunlardan bahsedelim.

Jet-Ski Kullanırken Dikkat etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Jet-ski tecrübeniz olmadıysa hızlı kullanmaktan ve akrobatik hareketler yapmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Çünkü jet-ski güçlü bir motora sahiptir ve kontrol edilemezse kazalara yol açabilir. Bu nedenle ilk defa kullananların bir uzman yanında kısa süreli bir eğitim ardından kullanmaya başlamalıdırlar.

Jet-ski kullanırken ilk olarak çevrenizde yüzen insanların olmamasına dikkat etmelisiniz. Jet-ski’lerdede standart kara motorları gibi fren ve gaz mevcuttur. İlk başlarda yavaş kullaarak tecrübe edinebilirsiniz. Bir kaç defa deneyim sağlandıktan sonra denizin uçsuz bucaksız sularında kendinizi hiç olmadığınız kadar özgür ve adrenalin dolu hissedeceksiniz.

Moonlight Kemer Su Sporları & Jet-Ski

Moonlight Kemer Su Sporları olarak uzun yıllardır Kemer bölgesinde siz değerli su sporları severlere himet veriyoruz. Ve jet-ski su sporlarının vazgeçilmezlerinden biridir. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Tabi bu ayrıcalığı uzman ekibimizle birikte deneyimlemeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatıyoruz. Siz de bu adrenalin dolu su sporunu yapmak istiyorsanız hemen bii arayarak daha detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.